• Czcionka:
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Zajęcia dodatkowe proponowane

przez Przedszkole 15 „Mali Przyrodnicy”

realizowane poza Podstawą Programową.

1.   Rytmika - prowadząca : D. Kaliszewska

2.   Religia -

3.   Język angielski - prowadząca: N. Filipska

4.   Zajęcia logopedyczne - prowadząca: J. Wojciechowska

5.   Zajęcia kółka plastycznego "Kolorowe motyle"- prowadzące :A.Chojnacka, K.Piniek

6.   Terapia pedagogiczna : M. Kamińska

7.   Kółko zainteresowań "Koło matematyczne"- prowadząca M Kamińska

8.   Kółko zainteresowań "Ruch, mądre żywienie pobudza myślenie" - prowadząca M.Telesińska Pawlak

9.   Kółko zainteresowań "Mały obserwator przyrody" - prowadzące: M. Graczyk, D. Kaliszewska

10 .Innowacja pedagogiczna: "Mali Przyrodnicy i ich przygody na tropie przyrody"- M.Kamińska

W naszym przedszkolu od dawna pracujemy nad rozwijaniem talentów i zdolności dzieci. Za tę pracę w kwietniu 2013 roku otrzymaliśmy tytuł Szkoła Odkrywców Talentów. Tytuł  jest przyznawany szkołom, przedszkolom w których systematyczną pracę z uczniami uzdolnionymi prowadzą co najmniej trzej nauczyciele i mają konkretne osiągnięcia/dokonania w tym obszarze działalności pedagogicznej. Tytuł ten przyznaje Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji. Szkoła/przedszkole, której przyznano powyższy tytuł, zostaje umieszczona na ogólnopolskiej mapie szkół/przedszkoli, na stronie www.ore.edu.pl/odkrywamytalenty.

Nasze Grupy

Muchomorki