• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Komisja w składzie 3 osób tj. P. Dyrektor Aneta Zarębska, P. Paulina Kałużna oraz P. Magdalena Kamińska po dokładnym obejrzeniu wszystkich nadesłanych pracy konkursowych i opierając się o regulamin konkursu, szczególną uwagę zwróciła na wkład pracy własnej dziecka w wykonanie pracy konkursowej i postanowiła przydzielić następujące nagrody:

I miejsce – Julia, lat 7, Przedszkole nr 7 „Bolek i Lolek” w Koninie

II miejsce – Arletta, lat 6, Przedszkole nr 4 „Biały Konik” w Koninie

III miejsce – Stanisław, lat 7, Przedszkole nr 6 w Koninie

Na wyróżnienia zasługują również prace:

- Hubert, lat 5, Przedszkole nr 15 „Mali Przyrodnicy” w Koninie

- Zosia, lat 6, Przedszkole nr 7 „Bolek i Lolek” w Koninie

- Filip, lat 4, Przedszkole nr 17 „Wojtusiowa izba” w Koninie

A także nagroda publiczności:

- Zosia, lat 5, Przedszkole nr 1 „Kosmatek” w Koninie

Chciałyśmy zwrócić uwagę na fakt, iż wszystkie prace nadesłane przez Państwo były przepiękne, wykonane z wielkim zaangażowaniem i pomysłem, który nie ukrywamy bardzo miło nas zaskoczył. Ideą konkursu przede wszystkim było zwrócenie uwagi na uczucia zwierząt, a także dobra zabawa dzieci podczas tworzenia prac plastycznych, jak również urozmaicenie pracy zdalnej z dziećmi w domu. W każdej pracy został poruszony temat przewodni „Zwierzęta czują”, co jest dla nas ogromnym sukcesem i cieszymy się, że najmłodsi w tak piękny sposób potrafili pokazać uczucia, które towarzyszą zwierzętom. Pamiętajmy zwierzę to nie zabawka, ma uczucia takie samo jak Ja czy Ty.

Początkowo nagrody rzeczowe miały otrzymać tylko 3 pierwsze miejsca oraz nagroda publiczności, już wczoraj poprzez zamieszanie jakie powstało, a także, dlatego, iż uważamy, że wszystkie prace zasługują na nagrody, postanowiliśmy wszystkich dzieci nagrodzić jednakowo, pociechy otrzymają dyplomy oraz takie same nagrody. O nagrodach będziemy informować w późniejszych dniach, po dokładnym ich przygotowaniu.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM PRZEDSZKOLAKOM, GDYŻ WY WSZYSCY JESTEŚCIE DLA NAS ZWYCIĘZCAMI!

 

I DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA POŚWIĘCONY CZAS DO ZAANGAŻOWANIA SIĘ W KONKURS „ZWIERZĘTA CZUJĄ”, A TAKŻE W PRACE ZDALNĄ JAKĄ WYKONUJECIE ZE SWOIMI POCIECHAMI.

Nasze Grupy

Przejdź do grupy Muchomorki

Muchomorki

Przejdź do grupy Biedronki

Biedronki

Przejdź do grupy Motylki

Motylki

Przejdź do grupy Żabki

Żabki

Przejdź do grupy Pszczołki

Pszczółki

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook

Przekierowanie na stronÄ™ Instagram