Zajęcia dodatkowe proponowane

przez Przedszkole 15 „Mali Przyrodnicy”

realizowane poza Podstawą Programową.

1.   Rytmika - prowadząca : D. Kaliszewska

2.   Religia - prowadząca katecheta: Ł.Kubacki

3.   Język angielski - prowadząca: N. Filipska

4.   Zajęcia logopedyczne - prowadząca: M.Kamińska

5.   Zajęcia kółka plastycznego "Mali artyści"- prowadzące :M. Graczyk

6.   Zajęcia taneczne – Formacja „Tęczowi Tancerze” - prowadząca: E.Szabelska,

8.   Zajęcia wokalno- instrumentalne:prowadząca: D. Kaliszewska

9.   Terapia pedagogiczna :M. Kamińska

Innowacja pedagogiczna "Słucham i bawię się muzyką" w grupie dzieci 6-letnich: D. Kaliszewska

"Kolorowy świat- poznawanie otaczającego środowiska na podstawie zabaw badawczych" : A. Wawrzyniak

W naszym przedszkolu od dawna pracujemy nad rozwijaniem talentów i zdolności dzieci. Za tę pracę w kwietniu 2013 roku otrzymaliśmy tytuł Szkoła Odkrywców Talentów. Tytuł  jest przyznawany szkołom, przedszkolom w których systematyczną pracę z uczniami uzdolnionymi prowadzą co najmniej trzej nauczyciele i mają konkretne osiągnięcia/dokonania w tym obszarze działalności pedagogicznej. Tytuł ten przyznaje Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji. Szkoła/przedszkole, której przyznano powyższy tytuł, zostaje umieszczona na ogólnopolskiej mapie szkół/przedszkoli, na stronie www.ore.edu.pl/odkrywamytalenty.